Top Rating®

Mezinárodní ocenění Top Rating® upozorňuje na výjimečnou kvalitu a důvěryhodnost oceněné společnosti. Obchodní transakce s touto firmou je bezproblémová a je možné nabídnout jí nadstandardní podmínky.

Největší přínosy certifikace

Certifikace poukazuje na minimální rizikovost spolupráce s oceněnou firmou, která se tak stává atraktivní pro obchodní spolupráci. Otevírá široké možnosti ke spolupráci na mezinárodních zakázkách či kontraktech, u kterých je důvěryhodnost klíčovým faktorem spolupráce.

Stáhněte si materiál
s podrobnými informacemi

Kdo může certifikát získat

  • společnost, která si udržela hodnocení rizikového faktoru D&B Ratingu na nejvyšší možné hodnotě „1“ po dobu minimálně 12 měsíců

Stabilita firmy

Rizikový faktor předpovídá pravděpodobnost bankrotu po celém světě a jejich možného bankrotu s výhledem na 12 měsíců. D&B Rating slouží jako ochrana před potenciálními problémy s peněžními toky.

top rating 1
top rating 2
top rating 3
top rating 4
top rating 5

Jak prezentovat ocenění

Aktivní logo

Denně aktualizované logo ukáže návštěvníkům vašich stránek v reálném čase, že aktuálně splňujete všechny podmínky certifikace.

Po certifikaci vám bude zaslán HTML kód, který umístíte na své webové stránky. Aktualizované logo s datem, IČO a názvem vaší společnosti se každý den automaticky stáhne z databáze BISNODE.

Tištěný certifikát

Zarámovaný certifikát je vhodný k umístění v prostorách společnosti. Získáte jej i v elektronické podobě pro prezentaci ve firemních informačních materiálech včetně výroční zprávy. Vybírat je možné z 5 jazykových variant: čeština, angličtina, slovenština, němčina a ruština. Zákazníky tak můžete oslovit v jejich mateřském jazyce.

V případě potřeby je možné za 950 Kč zakoupit kteroukoliv z dalších jazykových verzí nebo více certifikátů.

Vyberte si certifikát