Registr solventních firem

„Registr Solventních firem“ zahrnuje elitu českého podnikatelského prostředí. Ocenění označuje pouze seriózní společnosti, které si bedlivě střeží své dobré obchodní jméno.

Největší přínosy certifikace

Certifikace odráží dlouhodobou ekonomickou stabilitu, solventnost, spolehlivost, a efektivní vedení podnikání společností v rámci České republiky. Členství v prestižním Registru solventních firem výrazně zlepšuje image firem a umožňuje získávat příznivější podmínky pro podnikání. Důležité informace o kvalitách certifikované společnosti jsou zaneseny do všech databází Bisnode. Využívají je banky, finanční, leasingové a jiné instituce, korporátní klientela a státní správa.

Certifikovaná společnost má také možnost využít Ochranných etiket na faktury, které lze zahrnovat do monitoringu platební morálky a tím ovlivnit plnění závazků ze strany svých obchodních partnerů v ideální očekávané míře.

Stáhněte si materiál
s podrobnými informacemi

Kdo může certifikát získat

  • společnost nemá žádné registrované dluhy
  • firma není v insolvenčním řízení, konkursu nebo likvidaci
  • společnost nemá závazky déle jak 30 dnů po lhůtě splatnosti
  • hodnocení společnosti spadá do kategorie AAA - BB skóringového hodnocení
  • firma pravidelně publikuje finanční výsledky ve Sbírce listin
  • certifikovaný subjekt musí mít hodnotu Platebního indexu Bisnode nejhůře v kategorii B2

Jak prezentovat ocenění

Aktivní logo

Denně aktualizované logo ukáže návštěvníkům vašich stránek v reálném čase, že aktuálně splňujete všechny podmínky certifikace.

Po certifikaci vám bude zaslán HTML kód, který umístíte na své webové stránky. Aktualizované logo s datem, IČO a názvem vaší společnosti se každý den automaticky stáhne z databáze BISNODE.

Tištěný certifikát

Zarámovaný certifikát je vhodný k umístění v prostorách společnosti. Získáte jej i v elektronické podobě pro prezentaci ve firemních informačních materiálech včetně výroční zprávy. Vybírat je možné z 5 jazykových variant: čeština, angličtina, slovenština, němčina a ruština. Zákazníky tak můžete oslovit v jejich mateřském jazyce.

V případě potřeby je možné za 950 Kč zakoupit kteroukoliv z dalších jazykových verzí nebo více certifikátů.

Vyberte si certifikát

Hledat v seznamu členů registru

 
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #