Copyright

Veškeré materiály publikované na webových stránkách společnosti Bisnode Česká republika, a.s. jsou chráněny autorským zákonem. Produkty a služby, které jsou na webových stránkách uvedeny, informace o nich a jejich vyobrazení mohou být chráněny dalšími právy dotčených osob. Názvy a označení produktů, služeb a společností mohou být registrovanými obchodními známkami příslušných vlastníků.

Jakákoli část webových stránek společnosti (zejména popisy a logotypy produktů) nesmí být zkopírována elektronickou nebo mechanickou cestou a zpřístupněna veřejnosti bez předchozího písemného svolení držitele autorských práv. Výjimku z tohoto ustanovení tvoří soubory a texty publikované na stránkách informace pro tisk.

Společnost Bisnode Česká republika, a.s. nezkoumá dopodrobna veškeré internetové stránky spojené odkazem s touto webovou prezentací a neodpovídá za obsah jiných stránek externích stránek propojených odkazem s touto webovou prezentací. Vaše spojení na tuto webovou prezentaci, jiné externí stránky je pouze na osobní nebezpečí prohlížejícího.