Mezinárodní ocenění AAA

Ocenění AAA je prestižní nezávislý rating firem s historií sahající až do roku 1908. Díky tištěnému certifikátu a aktivnímu logu na svém webu přesvědčíte obchodní partnery, že jednají s prověřenou společností nejvyšších kvalit. Díky mezinárodnímu přesahu je vhodnou volbou pro firmy s obchodními partnery nejen z ČR, ale i celé Evropy. Ocenění poskytuje společnost Bisnode.

Největší přínosy certifikace

Certifikát potvrzuje spolehlivost, důvěryhodnost a minimální rizikovost spolupráce s oceněnou firmou. Držitelé se stávají atraktivními obchodními partnery. Vzhledem ke stabilnímu finančnímu zdraví. Přísná kritéria hodnocení zaručují exkluzivitu společností, které mohou ocenění získat a potvrdit tak svou silnou pozici na trhu. Ocenění otevírá široké možnosti ke spolupráci na mezinárodních zakázkách či kontraktech, u kterých je důvěryhodnost klíčovým faktorem spolupráce.

Stáhněte si materiál
s podrobnými informacemi

Kdo může certifikát získat

  • nezadlužená společnost, která není v konkurzu ani likvidaci
  • firma bez závazků po splatnosti více než 30 dnů dle monitoringu platebního chování 
  • společnost s odpovídajícím skóringovým hodnocením v závislosti na verzi certifikátu
  • právnická osoba platící DPH
  • společnost s řádně uveřejněnou účetní závěrkou mladší než 22 měsíců
  • společnost s vlastním kapitálem nejméně 500 000 Kč, minimálně rovným s výší základního kapitálu
  • společnost s min. 20–25% ziskovostí vlastního kapitálu anebo 3–5% ziskovou přirážkou
  • firma existující min. 10 let nebo 4 roky se základním jměním > 25 mil. Kč (pouze pro AAA certifikát)

Jak prezentovat ocenění

Aktivní logo

Denně aktualizované logo ukáže návštěvníkům vašich stránek v reálném čase, že aktuálně splňujete všechny podmínky certifikace.

Po certifikaci vám bude zaslán HTML kód, který umístíte na své webové stránky. Aktualizované logo s datem, IČO a názvem vaší společnosti se každý den automaticky stáhne z databáze BISNODE.

Tištěný certifikát

Zarámovaný certifikát je vhodný k umístění v prostorách společnosti. Získáte jej i v elektronické podobě pro prezentaci ve firemních informačních materiálech včetně výroční zprávy. Vybírat je možné z 5 jazykových variant: čeština, angličtina, slovenština, němčina a ruština. Zákazníky tak můžete oslovit v jejich mateřském jazyce.

V případě potřeby je možné za 950 Kč zakoupit kteroukoliv z dalších jazykových verzí nebo více certifikátů.

Vyberte si certifikát